A Halex Hw 30 lemez vegyestüzelésű kazán tulajdonságai

Halex Hw 30 lemez vegyestüzelésű kazán
Halex Hw 30 lemez vegyestüzelésű kazán
Egy vegyestüzelésű kazán huzatszabályzóval rendelkezik, emellett hatásfoka nyolcvan százalékos. Természetesen arról sem szabad megfeledkezni, hogy többféle méretben is készülnek, így mindig az igényeinknek megfelelően tudjuk kiválasztani a megfelelő kazánt. Belső lemezes tűztere 5 mm-s vastagsággal rendelkezik. A kazán huzamai tálcás fordításokkal vannak kialakítva. A Halex Hw 30 lemez vegyestüzelésű kazán nagy tűztérrel rendelkezik, így nem is csoda, ha egyre többen döntenek az ilyen típus megvásárlása mellett.

Tűztér ajtaja és mélysége tágas. Plusz egy sor csöves hőcserélő is található benne. A Halex Hw 30 lemez vegyestüzelésű kazán alapfelszereltsége tartalmazza a hőszigetelést. Maga a kazán teste festett. Alsó ajtaja huzatszabályzóval rendelkezik, balos-jobbos kivitelben is választható. Biztonsági hűtőkörrel rendelkezik, valamint túlfűtés elleni védelemmel van ellátva. A Halex Hw 30 lemez vegyestüzelésű kazán könnyedén tisztítható, így nem is csoda, ha a háziasszonyok is előtérbe helyezik ezt a típusú berendezést.