Magassági ágvágó

Megkönnyíti a munkát a magassági ágvágó

Fák nélkül elég sanyarú lenne az élet a Földön. Hogyha mégis útban lennének, akkor jobb kitalálni egy olyan megoldást, ami nem jár együtt a fa kivágásával. A magasra nyúló ágak komoly problémákat szoktak jelenteni a vezetékek miatt.

Egy nagyobb vihar alkalmával az ágak el is szakíthatják azokat. A magassági ágvágó lehetővé teszi az ágak biztonságos, talajról való eltávolítását. Így nem kell felmászni a fára és egy fűrésszel ügyeskedve elvégezni a lombok megritkítását.

Aki nem ezen a területen dolgozik, annak veszélyes is lehet az ilyen jellegű munka. Viszont a magassági ágvágó használata egyszerű, csupán arra kell figyeljünk, nehogy a villanyvezetéket nyisszantsuk el a nagy igyekezet közepette, mert szó szerint megrázó élményben lehet részünk.

A gyümölcsfák metszése sokkal könnyebb lesz, nem kell órákon keresztül nyújtózkodnunk egy hagyományos metszőollóval a kezünkben. Ráadásul az elektromos magassági ágvágó használatához nincs szükség erőkifejtésre sem, az akkumulátornak köszönhetően.