Pihenjen a last minute Egyiptom lehetőségével!

Az időhiányban szenvedők már most lázasan kutakodnak olyan nyaralási ajánlatok után, amelyeket nyár végére még éppen be tudnak táblázni a szűkös határidőnaplójukba. A last minute Egyiptom tökéletes választás lehet. A szemszögünkből nem is lehetne egzotikusabb országot választani úti célul, legyen szó akár a Nílus végtelen hömpölygő folyamáról vagy a végtelen kékségbe vesző homokos tengerpartokról.

A last minute Egyiptom ajánlatok között még válogathatunk is kedvünkre, hiszen több híres tengerparti üdülőváros várja látogatásunkat, de séta hajókázhatunk is egy méltóságteljes hajó fedélzetén, a világ egyik legnagyobb folyamán. Az Egyiptomba vágyók „elkószálhatnak” még tevegelni is, vagy körutazást tehetnek a sivatagok gyöngyszemei, az oázisok varázslatos világában. A napfény és a tengerek kékjének imádói körében, biztosan ismerősen cseng Hurghada és Sharm El Sheikh, hiszen ide is eljuthatnak könnyedén. Azoknak, akik még nem döntöttek, a last minute Egyiptom lesz a befutó, ahol felejthetetlen élményekkel gazdagodhatnak a látogatók.