A viszkóz anyag jó tulajdonságai

Manapság rengeteg strandfelszerelés készítésében jelenik meg aez az anyag, ami forradalmasította a ruhagyártást évekkel ezelőtt. Természetesen ez a viszkóz anyag, ami rendkívül elterjedt lett a ruhagyártásban, köszönhetően a speciális tulajdonságainak.

Ez egy olyan anyag, ami ellenáll a nedvességnek és akár folyamatosan nedves környezetben is megőrzi eredeti alakját. A viszkóz anyag felhasználásának rengeteg előnye van, amit már a Szakatex cég is nagymértékben kiaknázott azért, hogy jobb minőségű ruhadarabokat és anyagokat biztosítson a vásárlók számára. A viszkóz anyag nedvszívó képessége jobb, mint a pamuté, éppen ezért alkalmas olyan környezetbe, ahol folyamatosan víz közelében kell dolgozni. A viszkóz anyagból készült ruhák finomak, lágyak, viselésük kellemes a bőrnek, így akár a mindennapos használatra is előszeretettel ajánljuk őket. Ez az anyag a Szakatex cég egyik kedvenc választása és a rendelések is a legtöbbször erre az anyagra érkeznek. A nagy keresletre tekintettel, most Ön akciós áron juthat hozzá ehhez az anyaghoz, ha ellátogat weboldalunkra. A viszkóz anyag egyik fő előnye, hogy a gyűrődésre nem túl hajlamos, csupán a nagyon extrém körülmények között. Elektrosztatikus feltöltődése kimondottan kicsi, ami azt jelenti, hogy nem ér minket váratlan áramütés, mint sok pamutból vagy egyéb textilből készült ruha viselésekor. A viszkóz anyag rendkívül jól alakítható, így gyakran merevebb textileket is előállítanak belőle. Ezek ráadásul kiválóan festhetők és nyomhatóak is, ami a grafikus tervezést is egyszerűbbé teszi. A viszkóz anyag esetében a színek sokkal élénkebbek, mint a pamutnál. Viselése praktikus, ráadásul 40 fokon mosható és remekül vasalható. A viszkóz anyag esetében remek az összhang a természetes és mesterséges források között. A természet adta alapanyag és a szál létrejötte között azonban, komoly vegyipari folyamat húzódik meg. Ha többet szeretne megtudni erről az anyagról, látogasson el weboldalunkra, ahol rendelését pár kattintás segítségével könnyedén leadhatja!