Háztartási célokra fémvázas medence

fémvázas medence
fémvázas medence
Szögletes és kerek medence egyaránt kapható az internetes Szivattyú webáruházban. A többféle méretezésben megvásárolható medence minősége kivételes, alapanyagát az újfejlesztésű PVC alkotja. Az ilyen típusú fémvázas medence víztérfogata eléri a 6 köbmétert is. Felállításához szükséges helyet mindenképp figyelembe venni és azt is, hogy mindig egyenes felületű talajra legyen felállítva. Összeszerelése nem igényel szaktudást, csak egy kis türelmet és természetesen figyelmet.

A legnagyobb fémvázas medence összeszerelése sem igényel többet, mint pár órát. Egy vízforgató is található a csomagban, aminek a segítségével azonnal üzembe helyezhető. Az ilyen fémvázas medence egy kompakt kis létrával együtt is kérhető, így kényelmesebbé tehető a használata. Kisgyermekeknek csak szülői felügyelettel használható. Természetesen magyar nyelvű használati utasítás is jár hozzá. Amennyiben az internetes felületről vásároljuk meg, akkor most kedvező áron juthatunk hozzá, így nem szabad kihagyni ezt a lehetőséget!