Hoszting szolgáltatások jelentősége

A vállalatok számára és a magánszemélyek számára egészen másféle internetcsomagokat kínálnak a cégek. Az Invitel cég remek lehetőséget nyújt a vállalkozásoknak a tekintetben, hogy adataikat, amelyek között vannak kritikusabbnak számítók és kevésbé fontosak, megfelelően kezelhessék. A virtuális szerver hosting felöleli a szerverek elhelyezését, azok virtualizálását, a bérlési lehetőségeket és a különféle tárhely szolgáltatásokat. Az Invitel által nyújtott Central Storage egy online elérhető tárterület.

A cég számára fontos adatok megóvása a zavartalan üzletmenet miatt szükséges. Az Invitel Central Storage lehetősége, központi tárhely szolgáltatása egy másodlagos tárterület megoldást biztosít, ami által biztonságos körülmények között tárolhatja adatait. A virtuális szerver hosting csak igen minimális kockázattal jár. A szerverek bérlése esetén gondolja át, hogy cége mennyit adatot alkalmaz, illetve ebből kifolyólag, hogy mekkora méretű szerverre van szüksége! Így pénzt is spórolhat, amit befektethet valamilyen nagyobb projektbe.