Láthatatlan kutyakerítés

Nincs szükség többé láncra! Itt a kutyakerítés!

Sok gondot okoz Önnek, hogy a kutyája állandóan elszökik és elkóborol? Tudjuk, hogy mi erre a problémára a legjobb megoldás! Az általunk forgalmazott kutyakerítés segítségével a kedvence gyorsan megtanulja, hogy egy adott övezeten belül maradjon.

Amikor túl közel megy a körbekerített terület határához, a berendezés jól hallható figyelmeztetést ad ki. Amint az eb még közelebb kerül a kutyakerítéshez, azonnal stimulációt kap áramütés formájában.

Miután az állat megértette a kellemetlenség okát, mindig emlékezni fog rá, hogy azt a pontot neki nem szabad átlépnie, így Ön hamarosan egy jól képzett házőrző tulajdonosává válik, aki mindig tökéletesen megérti, hogy meddig terjed a birodalma. A készletek általában 200-500 méter hosszúságú telepítő kábelt tartalmaznak. Amennyiben szükséges, a kábel külön is megvásárolható.

Önnek csak körbe kell kerítenie a kiválasztott övezetet, csatlakoztatnia a kábelt az áramellátáshoz és felhelyeznie a kutyára a nyakörvet, a többit pedig bízza a kutyakerítésre!