Trotec

Pénz visszafizetéssel rendelhető Trotec

Elegáns és kiemelkedő teljesítménnyel rendelkező páramentesítő berendezés most kedvező feltételek mellett kapható a Páramentesítő portálra kattintva. A rendelés menete egyszerű, csak követni kell a webáruház utasításait. A Trotec ajándék hőmérséklet- és páramérővel rendelhető meg, így még komfortosabbá teheti az otthonát. A vásárlás kockázatmentesen történik, hiszen 14 napos pénz visszafizetési garanciát vállalnak minden eladott termékre. A páramentesítő nemcsak a penész és gombák szaporodását akadályozza meg, hanem nagyszerű segítséget nyújt árvíz utáni gondok enyhítésére, pincék szárítására.

A közintézményekben szintén megállja a helyét a Trotec készülék. Múzeumok, könyvtárak és irodahelyiségek egyaránt használják. Tartálya 30 literes, túlfolyás elleni védelemmel van ellátva, így ha a Trotec tartálya megtelik, akkor azonnal kikapcsol. Kerekeken mozdítható, emelése ergonomikusan kialakított fogantyúval kényelmesen kivitelezhető. A páramentesítő automata forrógázas leolvasztási funkcióval bír. Fontos tudni, hogy a beüzemeltetése nem igényel szakembert, egyszerűen csak be kell kapcsolni.