Tankoló automata a mobil benzinkutakon

Szeretné automatizálni a tankolást a mobil tankoló állomások esetében is? Ez a tendencia már sokakat érint és az autósok is kezdik megkedvelni a tankolás ezen módját, hiszen rendkívül praktikus és nem vesz annyi időt igénybe, mint a hagyományos módja. Sok változás ment végbe a mobil benzinkút első megjelenése óta, mára azonban egészen jó eredményeket tudtak a tervezők felmutatni.

Ezek a változatok már sokkal modernebbek és többféle szolgáltatást nyújtanak, amelyeket Önnek is érdemes lehet kihasználni. A tankoló automata egy remek lehetőséget jelent, ha spórolni akar a költségekkel és praktikus tankolást szeretne lehetővé tenni a mobil benzinkút esetén is. Kezelőszemélyzet nélkül is, 24 órán keresztüli tankolást tesz lehetővé, mindössze egy elektromos hálózatot igényel. Lehetőség van a többféle azonosítási mód alkalmazására, mint például csak felhasználó azonosítás, csak gépjármű azonosítás, felhasználó és gépjármű azonosítás egyszerre, valamint a pin kódok használata is adott, szükség esetén. Számos, a felhasználás adminisztrációjához szükséges információt lehet megadni, ezáltal egy minőségi tankoló automata tulajdonképpen korlátlan számú felhasználót tud kezelni, ami jól jön, hiszen előfordulhat, hogy rengetegen jönnek tankolni. Többféle adatátviteli mód közül választhatunk, ami Önnek is sok lehetőséget ad. Elérhető közvetlen kábelkapcsolat, letöltő egység, gsm modemes adatátvitel, interneten keresztüli adat átvitel és még sok más módszer, amelyek könnyebbé teszik az életét a mindennapokban. Ezek lehetővé teszik az adatok eljuttatását függetlenül attól, hogy a berendezés és az iroda között 50 m vagy akár 500 km van. A mobil üzemanyagkút eladó tankoló automata szintén adott, tehát érdemes rá lecsapni. Ez a tankoló automata már több töltőpisztolyt is tud kezelni egyszerre és a szoftver is igen fejlett. Mire vár még? A mobil üzemanyagkút eladó, tehát látogasson el weboldalunkra és tekintse meg, hogy milyen típusok közül választhat! A tankoló automatikában nem fog csalódni.