Új Insane Toys hóroller

A sípályákon többféle felvonó ismert. Az egyik a francia felvonó, ami a hagyományos kétszemélyes kivitel. Létezik még a csákányos felvonó is, ami szintén lehet kétszemélyes, bár itt amint a nevében szerepel, egy csákányhoz hasonló eszközre kell felülni, vagy inkább rátámaszkodni. Az Insane Toys hóroller kiváló választás és a használata roppant egyszerű. Természetesen kezdőknél rengeteg mindenre oda kell figyelni. Például először nem szabad lesiklani. A legelső alkalomkor a megfelelő egyensúlyt kell megtalálni.

Majd csak utána következhet az első próbálkozás. Természetesen az első használatnál a védőfelszerelésről sem szabad megfeledkezni. Ezen kívül, szükség van a szállítás és a karbantartás elsajátítására is. A rendszeres waxolás és élezés biztosítja a hóroller megfelelő siklását. Talán a szállítást lehet az egyetlen hátrányként felsorolni, hiszen nem lehet lapjára szétszerelni az eszközt. Az Insane Toys hóroller szép és mutatós, a snowscoothungary.hu oldalon pedig végignézheti az áruház meglévő termékkínálatát.