A sonkatekercs nagyon közkedvelt előétel

A sonka nagyon népszerű étel, amit legtöbben húsvétkor fogyasztanak. Azt viszont kevesen tudják, hogy a sonkából rendkívül sokszínű fogásokat készíthetünk, az egyik ilyen étel a sonkatekercs. A sonkatekercs remekül illeszkedik úgy a hétköznapi étkezésekhez, mint az ünnepi alkalmakhoz. Tálalható önmagában is, azonban általában a hidegtálak közkedvelt elemeit képezi. A népszerűsége annak is köszönhető, hogy különféle változatban is elkészíthetjük, a töltelékeket szinte a végtelenségig tudjuk variálni.

Mivel rendkívül egyszerűen és rövid időn belül elkészíthetőek, akár a váratlanul „beállított” vendégeket is megkínálhatjuk az általunk készített tekercsekkel. Amennyiben előre tudjuk a vendégeink számát, akkor még házhoz is rendelhetjük ezeket. A rendelést ugyanolyan egyszerűen megtehetjük, mint a tekercsek elkészítését. Elegendő felkeresnünk a www.galantin.hu weboldalt, ahol többféle változatban találunk sonkatekercseket. Az innen rendelhető termékek magas minőségűek, az áruk viszont rendkívül kedvező.