Elegáns hatást keltő zakó

Klasszikus kabátokat, idén ősszel leginkább szövetanyagból készítenek el a tervezők. Visszafogottabb stílust kölcsönös, ráadásul nagyszerű alapdarabként is tekinthető. Nem szabad a fekete mellett dönteni, hiszen nagy komorságot tükrözne. Válasszuk a föld színeit, vagy egyéb lágyabb tónusokat. A férfi zakó elegáns hatást kelt. Nagyszerűen passzol egy szűkszárú farmernadrággal és bakanccsal. Egy ilyen szett még jobban kiemeli a férfiasságot, ha mellé egy inget is felveszünk. A férfi zakó stílusához nagyszerűen passzol akár egy trendi kalap is. Természetesen azt sem szabad kizárni, hogy a zakóhoz sportcipőt is fel lehet venni.

Ilyen esetben egy laza, könnyed stílust tudunk megvalósítani, ami mindenki számára tetszetőssé fog válni. Kellemes megjelenése miatt, akár munkahelyi viseletnek is tekinthető egy ilyen összeállítás. A zakó kiválasztásánál mindig figyeljünk oda, hogy az ne legyen hibás méretű, nem megfelelő stílusú vagy szabásvonalú. Arról sem szabad megfeledkezni, hogy mindig a korunknak megfelelően válasszuk ki a zakó színét is.