Luxus albérlet az 5. kerületben

Ha szeretne egy olyan lakásba beköltözni, ahol minden nagyon otthonos és magas színvonalon van berendezve az ingatlan, akkor ne habozzon, hanem ezt a lehetőséget vegye szemügyre! Ha a linkre kattint, luxus lakás kiadó 5. kerület, akkor máris láthatja, hogy milyen lehetőség áll rendelkezésre. Ha egy albérletet keres a fővárosban, akkor mindenképpen ezt a portált ismerje meg, ahol csakis színvonalas ingatlanokat találhat, amelyekben nem fog csalódni. Nézze meg, hogy ez a lakás milyen felszereltséggel rendelkezik és ha megfelel minden tekintetben, akkor vegye fel a kapcsolatot, hogy azt személyesen is megtekinthesse. Egy kifejezetten nagy, 100 m2-es alapterülettel rendelkező albérletről van szó, amit sokan keresnek, így érdemes Önnek is megismerkedni vele.

A Kecskeméti utcában fekszik, ami az V. kerület egyik legfelkapottabb utcája. Itt igazából át lehet élni a pesti belváros nyüzsgését. Minden egyetlen karnyújtásnyira van, így a lehető legkényelmesebb itt lakni. Ez a luxus lakás kiadó 5. kerületben kedvező áron vehető igénybe. Egy albérleti szerződés megkötését követően lehet beköltözni. Itt minden rögzítésre kerül, így a későbbiekben nem érheti semmilyen meglepetés a beköltözőt. Ha a linkre kattint „luxus lakás kiadó 5. kerület”, akkor olvashatja a lakás részletesebb jellemzését. Legfeljebb hét fő számára nyújthat lakhatási lehetőséget. Beköltözni csak kettő havi kaucióval lehetséges, illetve előre ki kel fizetni az első havi lakbért is. Ez a lakás diákok számára is egy megfelelő lehetőség, hiszen közel fekszik az albérlet egyetemekhez és főiskolákhoz is. Nagy belmagassággal rendelkezik. A lehető legdivatosabb bútorokkal van berendezve. Gépesítve is van az albérlet, így nem kell hűtőt, tv-t és mosógépet sem magával hoznia a beköltözőnek. Ha a linkre klikkel, luxus lakás kiadó 5. kerület, akkor máris megismerheti a havi bérleti díjnak a mértékét és a szerződés aláírását követően, bármikor birtokba is veheti az ingatlant. Lakjon Ön is Budapest belvárosában egy frekventált és hangulatos helyen!