A bébiőr folyton ügyel a kicsire

A kisgyermek születésétől fogva fokozott figyelmet igényel. Ahogy hazavittük a korházból érdemes a különböző eszközök beszerzése, amelyek segítenek nekünk abban, hogy mindig résen legyünk. A légzésfigyelő és bébiőr kombinációja igen hasznos egy kisgyermeknél.

Ez a két eszköz segít a folytonos figyelemben, még akkor is, ha nem vagyunk állandóan a szobában. Ez az eszköz a nagyobb lakásokban is kiválóan használható, hiszen a távolság, amelyekre képes jeleket leadni, igen nagy.

A bébiőr folyamatosan figyeli a kicsit, így minden mozgásáról tudomást szerezhetünk. Hangereje állítható, így alvás közben is tud figyelmeztetni minket a fokozódó veszélyekre. A légzésfigyelővel társítva, egy kitűnő biztonsági rendszert képvisel, így érdemes mindkettő beszerezni.

A kicsiknél a legnagyobb félelem a nyuvadás és fulladás, amelyektől a legtöbb szülő retteg. Ezzel a két készülékkel könnyedén elkerülhetőek. Szerezze be már a megszületése előtt és tesztelje le, hogy rendeltetésszerűen tudja majd használni!