testradírok

A testradírok jót tesznek

Bőrünk a legnagyobb szervünk, ami folyamatosan ki van téve a környezeti és az időjárási viszontagságoknak, ezért a kifogástalan testápolás egyetlen nap sem maradhat el. Nem szabad megfeledkeznünk a testradírok fontosságáról sem, amelyek segítségével profi módon távolíthatjuk el az elhalt hámsejteket. Ezt hetente 2-3 alkalommal, de legalább egyszer tanácsos elvégezni, mert a bőr csak így őrizheti meg hosszú ideig a rugalmasságát és szépségét.

A niyodo.hu webáruház termékpalettáján található testradírok között szerepel a Bio arc&testradír matcha teával, ami valóságos vitaminbomba a felhámnak. Bőrfiatalító hatással bír, az elhalt hámsejtek nyomása alól a bőrt frenetikus összetevőkkel szabadítja meg. 100%-ban bio, vegán termék, kitűnő választás mindenkinek, aki azt szeretné, hogy a bőre újra élettel töltődhessen fel. 80 ml kiszerelésben vásárolható meg a webes áruházból. Ugyanitt egyéb testradírok is fellelhetőek. Célszerű megtekinteni a produktumokat, hogy a számunkra legjobbat választhassuk ki.

Bőrünk a legnagyobb szervünk, ami folyamatosan ki van téve a környezeti és az időjárási viszontagságoknak, ezért a kifogástalan testápolás egyetlen nap sem maradhat el. Nem szabad megfeledkeznünk a testradírok fontosságáról sem, amelyek segítségével profi módon távolíthatjuk el az elhalt hámsejteket. Ezt hetente 2-3 alkalommal, de legalább egyszer tanácsos elvégezni, mert a bőr csak így őrizheti meg hosszú ideig a rugalmasságát és szépségét.

A niyodo.hu webáruház termékpalettáján található testradírok között szerepel a Bio arc&testradír matcha teával, ami valóságos vitaminbomba a felhámnak. Bőrfiatalító hatással bír, az elhalt hámsejtek nyomása alól a bőrt frenetikus összetevőkkel szabadítja meg. 100%-ban bio, vegán termék, kitűnő választás mindenkinek, aki azt szeretné, hogy a bőre újra élettel töltődhessen fel. 80 ml kiszerelésben vásárolható meg a webes áruházból. Ugyanitt egyéb testradírok is fellelhetőek. Célszerű megtekinteni a produktumokat, hogy a számunkra legjobbat választhassuk ki.