Cégkivonat igénylése néhány kattintással

A céges ügyek intézése sok papírmunkát és utánajárást idéz elő, ezért a www.hitelescegkivonat.hu munkatársai úgy döntöttek, hogy segítenek egy kicsit a cégvezetőknek, adminisztrátoroknak. Náluk a cégkivonat néhány perc alatt is igényelhető, így ha valahol igazolnia kell a vállalkozás adatait, szinte azonnal megoldhatja a dolgot.

Ebben az esetben e-mail-ben fogja megkapni a dokumentumot, de ha közhiteles cégkivonat szükségeltetik, akkor azt is elküldik Önnek postai úton. Szerencsére erre sem kell sokat várnia, ugyanis 1 munkanapon belül már átveheti a futártól és folytathatja a megkezdett ügy lebonyolítását.

Addig is foglalkozhat a többi szükséges irattal és összeállíthatja a teljes iratcsomót, hogy amikor a cégkivonat megérkezik, már semmi más dolga ne legyen, csupán leadni azt. Az sem gond, ha nem magyar nyelven kellene ez a dokumentum, ugyanis a munkatársak ugyanolyan határidővel angol, német is francia nyelven is biztosítani tudják az elektronikus és a közhiteles változatot egyaránt.