Hogyan történik az internet telefon nélkül megrendelése?

Az Invitellel számtalan esetben szoktak az ügyfelek kapcsolatba lépni akkor, ha szeretnének egy új szerződést kötni. Ennek semmilyen akadálya sincs, mert a vállalat természetesen segítséget fog nyújtani ebben a helyzetben. Az internet telefon nélkül megrendelhető, csupán arra van szükség, hogy az érdeklődők telefonon, interneten vagy pedig személyesen felkeressék a céget. Az ügyfélszolgálaton tudnak a választható szolgáltatásokkal kapcsolatban felvilágosítást adni, ami jó hírt jelent az ügyfelek számára. Szerencsére az információk a honlapon is le vannak írva, így aki valahogy fel tud menni a világhálóra az internet telefon nélkül megrendelése előtt, az itt is elolvashatja a szükséges információkat. Miután megtörtént a szerződéskötés, már csak arra kell várni, hogy a szerelők kiépítsék az internet számára szükséges infrastruktúrát. Ha az Invitel szakemberei készen vannak ezzel, akkor a megrendelők számára már használható is az internet telefon nélkül. Nem valószínű, hogy problémák lesznek a szolgáltatással, hiszen az Invitelnek már nagy tapasztalata van a világháló bevezetésében.