Kényelmes utazást biztosít a Hungary Taxi

Legnagyobb üdülésre és szórakozásra alkalmas helyünk a Balaton. A tó környékén vendéglátó-ipari és szórakozóhelyek ezrei várják a turistákat évről évre. Érkeznek is szép számmal külföldről is, hiszen a Balaton számos fesztivál és szórakozási lehetőség helyszíne minden évben. A helyi közlekedés sok esetben kulcskérdés lehet, hiszen a rengeteg ember mozogni szeretne egyik pontból a másikra. Erre a célra alakult meg 15 éve a Hungary Taxi fuvarozó cég, amely ma már az interneten is elérhető a http://www.hungarytaxi.hu/ cím alatt. A Hungary Taxi családi vállalkozás, amely elhivatott a minőségi szolgáltatások iránt. Kényelmes, modern, légkondicionált flottája napi 24 órában áll rendelkezésre, az Ön kényelmét kiszolgálandó. Keressen minket honlapunkon is a http://www.hungarytaxi.hu/ címen, és győződjön meg kínálatunkról és szolgáltatásainkról.

Sofőrjeink megbízható, jó helyismerettel rendelkező emberek, akik korrekt, előre tervezhető áron juttatják el Önt a kívánt úti céljához a lehető legrövidebb úton és idő alatt. Nem okoz problémát, ha külföldi utassal akad dolguk, hiszen a több nyelven is beszélő sofőrök udvariasan segítenek a hozzánk látogató külföldi turistáknak. A Hungary Taxi fokozottan jelen van a nagyobb rangú eseményeken is, úgy, mint fesztiválok, koncertek és egyéb rendezvények idején. Ezenkívül repülőtéri transzfert is vállalunk a hozzánk érkező külföldi turisták kényelme érdekében. A budapesti Liszt Ferenc nemzetközi repülőtérről kényelmes autóinkban gyorsan eljuthatnak bármely balatoni üdülőhelyre kedvezményes árakon. A cég széles körű szolgáltatásai révén sok helyen jelen van, így a Balaton környezetében gyorsan rendelkezésre állunk. Igény esetén csoportos körutazást is lebonyolítunk luxus kisbuszainkkal. Körbevisszük Önt a tó körül, hogy gyönyörködhessen a pazar kilátásban, és megcsodálhassa a kulturális örökségünk főbb jelképeit. A Tihanyi Apátság vagy a keszthelyi Festetics-kastély maradandó élményekkel ajándékozza meg Önt. Látogasson el honlapunkra, a http://www.hungarytaxi.hu/ címre, és tudjon meg többet szolgáltatásainkról!