horgolókönyv

Nagyon praktikus a horgolókönyv

Horgolni könnyedén meg lehet tanulni, csak egy kis kézügyességre van szükségünk és megfelelő eszközökre. Az alapvető technikák elsajátításával igazán különleges dolgokat, kiegészítőket tudunk saját magunknak horgolni, kis befektetéssel és minimális fáradtsággal. A horgolókönyv éppen ebben lesz a segítségünkre. Lépésről-lépésre mutatja be a legjobb mintákat, amelyeket bárki könnyedén tud majd utánozni. Nagyon szép hajpánt, fürdőkesztyű, szappanzsák vagy kéztörlő készíthető, de akár párna vagy csipesztartót is tudunk belőle horgolni.

A horgolókönyv színes képekkel, pontos leírásokkal segíti a kezdőket, hogy azonnal el tudják sajátítani a lépéseket. Hasznos tanácsok is vannak benne, mert ugye sokszor megesik, hogy elrontunk egy lépést, a minta nem lesz olyan, mint ahogy szeretnénk, de nem kell akkor sem elcsüggedni, hiszen megvannak azok a praktikák, amelyekkel könnyedén ki lehet javítani a keletkezett hibát. Amennyiben nincs sok időnk és nem szeretünk órákon át horgolni, akkor félórás minták, modellek is könnyedén elsajátíthatóak a horgolókönyv segítségével.