Angol fordítás a gyorsabb ügyintézésért

Vállalatvezetőként vagy üzletkötőként gyakran ütközhetünk abba a problémába, hogy egy projekt előkészítése, vagy egy zárási tevékenység, elszámolás érdekében szükségünk lenne néhány dokumentumot angolra lefordítani. Egyes irodáknál azonban az angol fordítás nagyon hosszadalmas feladat, egy kisebb dokumentummal napokat, hosszabbal pedig akár heteket kell várnunk. Az Alfa Glossza fordítóiroda azonban nem teszi próbára türelmét, sőt már előre tisztázhatja, hogy mennyi időbe fog telni a dokumentum lefordítása, illetve mennyibe fog kerülni az angol fordítás.

Mindez úgy lehetséges, hogy a weboldalon keresztül előzetes ajánlatot kérhet az adott dokumentum lefordítására, így az iroda munkatársai – akár harminc percen belül – közlik Önnel, hogy milyen összegért és milyen határidővel tudják elvállalni az adott munkát. Az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséggel nem jár, sőt ha úgy dönt, az irodára bízza az angol fordítást, de nem elégedett a minőséggel, vagy késnek a határidővel, pénzvisszafizetési garancia lép érvénybe.