Csúszásgátlós, fekete autós tartó

Az új és a régi típusú gépjárművekben sem helyeznek el a tervezők olyan mélyedéseket, felületeket, amelyek az okostelefonok tárolását biztosítanák. Azonban léteznek olyan kiegészítők, amelyek tökéletesen megfelelnek erre a célra. Az Anti-Slip Pad autós tartó egy nagyobb méretű készülékhez is ideális megoldás. Amennyiben szeretné a párját meglepni egy fekete színű, szilikonos, csúszásgátló tartóval, akkor keressen rá az extremepoint.hu webshopban!

A mindössze 399 Ft áron kapható termék garantáltan megéri, hiszen egyszerűen csak fel kell helyezni a gépjármű műszerfalára. A speciális tapadó rétegnek köszönhetően, nem csúszik le semmilyen felületről. Ráadásul a telefont is biztonságosan megtartja, még a rosszabb minőségű, kátyús útszakaszokon is. Az autós tartó természetesen merev falú, fix rögzítéses verzióban is megrendelhető. A szellőzőre, a fejtámlára, vagy az ablaküvegre rögzíthető tartók igen jó áron érhetőek el az internetes boltban. A termékpaletta széles, így érdemes végigböngésznie.