A sokoldalú Huminiqum kapszula és szirup

Sokoldalú Huminiqum szirup
Sokoldalú Huminiqum szirup

Bizonyára sokan hallottak és olvastak már a huminsav gyógyhatásáról, amelyet már a „régiek” is előszeretettel használtak különböző problémák kezelésére. A Huminiqum egy olyan étrend-kiegészítő, amely huminsavat, fulvosavat és mikroelemeket tartalmaz. A Huminiqum kapszula és szirup méregtelenít, fokozza a szervezet védekezőképességét, pótolja a szervezetből hiányzó nyomelemeket és ásványi anyagokat, valamint fokozhatja a szellemi és fizikai teljesítőképességet is.

A fulvosavban és a huminsavban – amelyek fő összetevői a Huminiqum kapszulának és a Huminiqum szirupnak is-, nagyon sokféle ásványi anyag van jelen. Ezek mindegyike könnyen felvehető és biológiailag hasznosítható. A Huminiqum kapszula és szirup összetevői természetes antibiotikumként is hatnak, ennek a tulajdonságnak köszönhetően a népi gyógyászatban nagyon régóta ismerték és alkalmazták. Napjainkban már a modern tudomány is elismeri a szervezetre gyakorolt pozitív hatását, többféle vírusról is sikerült kimutatni, hogy a huminsavat hatékonyan lehet alkalmazni ellenük.